Doradca klienta +48 570 838 988 kontakt@bautherm.pl

O marce

Bautherm Polska

5 lat gwarancji

100% zadowolenia

Doświadczenie

Terminowość

Bautherm to polska firma, która od lat zajmuje się profesjonalnym i kompleksowym wdrażaniem najnowocześniejszych rozwiązań z dziedziny rekuperacji. W dzisiejszych czasach ceny prądu i ogrzewania sięgają wręcz absurdalnych kwot. My jako zgrany zespół specjalistów postawiliśmy się temu przeciwstawić i zaoferować Państwu najnowsze rozwiązania, dzięki którym można zapomnieć o nocnych koszmarach, w których rachunek za energię i ciepło jest najgorszą poczwarą.

Nasi ludzie to nie tylko eksperci od systemów rekuperacyjnych – to również ludzie, którzy mają swoje rodziny. Klimat naszej planety się zmienia, a zanieczyszczenia powietrza to dla niektórych już chleb powszedni. Nam, jako zespołowi Bautherm zdecydowanie nie podoba się taka wizja, dlatego chronimy naszych bliskich, zapewniając im dostęp do świeżego i filtrowanego powietrza. Chcemy je zapewnić również Tobie! Stosowana przez nas technologia nie tylko pozwoli Ci oszczędzić pieniądze, ale również dostarczy czyste, wolne od smogu,  drobnoustrojów i alergenów powietrze wprost do Twojego domu. Byś w końcu mógł odetchnąć z ulgą!

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie i niezależną opinię.

Działamy w sposób profesjonalny – co to oznacza? W każdym przypadku, każdym zleceniu stosujemy światowe standardy jakości i zarządzania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego,iż nie istnieją zlecenia uniwersalne – każdego klienta traktujemy indywidualnie.

Cały proces instalacji zaczynamy przede wszystkim od rozmowy z Państwem. Jest to podstawa dla ustalenia priorytetów i innych, niezwykle ważnych dla całego procesu spraw. Następnie przystępujemy do stosownych pomiarów, obliczeń i projektowania. Dopiero po ustaleniu choćby najdrobniejszych szczegółów przystępujemy do doboru odpowiedniego wyposażenia i jego instalacji. Następnie przeprowadzamy niezbędną konfigurację ii przeprowadzamy kontrolę. Dopiero po uzyskaniu spełniających norm wyników, uznajemy proces wdrażania za zakończony. To jednak nie wszystko! W ramach usługi świadczymy również okresowe przeglądy techniczne, wymianę filtrów, a w razie potrzeby pomoc techniczną!

Co o nas mówią klienci?

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu kilka wybranych opinii.

Jako firma PCC Prodex, bardzo cenimy sobie współpracę z Bautherm. Firma ta zawsze przestrzega wykonania pracy w ustalonym terminie, kontakt jest bardzo przyjemny i rzeczowy, a wykonane przez nią realizacje reprezentują wysoki poziom.

Szczerze polecamy firmę Bautherm.

Prodex

Współpracowałem z wieloma wykonawcami izolacji natryskowej przez długie lata, lecz firma BAUTHERM jest według mnie nr.1 na tym rynku, który znam. Profesura w swojej dziedzinie! Wykonanie na czas, fachowo i w konkurencyjnej cenie.

Sławomir Chmiel

Fach-Bud

Kontakt bardzo szybki i oferta przedstawiona w sposób profesjonalny i prosty zarazem. Firma dostosowała wykonanie prac do terminów najbardziej mi odpowiadających, a jednocześnie minimalizując moje koszty poprzez łączenie prac w pobliskiej miejscowości. Polecam wszystkim firmę BAUTHERM.

Damian K.

Nasi partnerzy

Jak możemy Ci pomóc?

Chcę zamówić darmową wycenę

Skorzystaj z całkowicie darmowej wyceny inwestycji

Chcę się z wami skontaktować

Przejdź do formularza kontaktowego

Menu

Poradnik

Dane kontaktowe

Bautherm to polska firma, która od lat zajmuje się profesjonalnym i kompleksowym wdrażaniem najnowocześniejszych rozwiązań z dziedziny rekuperacji.

^

Rekuperacja Rzeszów

^

Realizacje

^

Wycena

^

Bautherm - o marce

^

Kontakt

^

Jaki rekuperator wybrać?

^

Marcin

 +48 570 838 988

^

Mateusz

+48 570 701 819

^

BOK Mail

biuro@bautherm-rekuperacja.pl

© Bautherm 2019 wszystkie prawa zastrzeżone

Call Now ButtonZadzwoń teraz